Co mne zaujalo

Stránky o tom co mne právě zaujalo.

Z diskuze...

Zaujalo mne

Rovná daň pro firmy a občany začne platit až od roku 2009.
Ministerstvo dopravy má novou originální radu pro lidi, kterým vadí, že vlaky Českých drah mají často zpoždění: Když vám to vadí ...

Hospodářské noviny

 

Místopředseda české vlády Alexandr Vondra při své návštěvě Spojených států podle agentury AP prohlásil, že umístění části amerického protiraketového deštníku na českém území je v zájmu České republiky. Podle stejného zdroje současně varoval, že rozhodnutí amerického Kongresu omezit financování systému, jenž počítá s radarem v ČR a s desítkou protiraketových střel v Polsku, by mohlo zkomplikovat vzájemné vztahy.

Možnost dopřát si relaxační koupel v pivu a ještě při tom popíjet pěnivý mok mají nyní turisté v Beskydech. Originální pivní lázně v kádi v těchto dnech otevírá tříhvězdičkový hotel Bahenec v Písku u Jablunkova.

Z Hradce Králové do Jaroměře a Týniště nad Orlicí budou od 9. prosince jezdit nové půlnoční vlaky.

Za posledních patnáct let narostl automobilový provoz v Praze více než za  předcházejících sto let existence motorových vozidel. Automobilová doprava je hlavním ekologickým problémem města. Například znečištění pražského ovzduší drobnými částicemi prachu je spolu s Ostravskem nejvyšší v republice. Do širšího centra Prahy vjíždí každý všední den mezi šestou ráno a desátou večer v průměru 287 tisíc vozidel, z toho 233,5 tisíce osobních aut.

Informace byla zveřejněna například v pátek 9. 11. 2007

21:00 hodin v pořadu Události, komentáře

 

O cenách jízdného městské hromadné dopravy se začalo konečně jednat. Včera se totiž za zavřenými dveřmi sešli generální ředitel Dopravního podniku hl. m. Prahy Martin Dvořák a primátor Pavel Bém. Nikdo z nich ale nechtěl být konkrétní. Přestože by v listopadu měli mít Pražané možnost koupit si roční kupon 2008, tak ani zástupci Dopravního podniku, ani radní magistrátu nedokáží stále odpovědět, za kolik se budou prodávat.

Reklamu mnozí považují za nucené zlo, dá se na ní ale i vydělat.
1  
2  
3  
4  
 
... a to je konec.